WYDARZENIA

Spotkanie opłatkowe WW, 9.12.2016

W dniu 9 grudnia, pełni radości po wydarzeniach Seminarium Uzdrowienia, członkowie naszej inicjatywy spotkali się w auli Gimnazjum na Spotkaniu Opłatkowym. Po wspólnej modlitwie, był czas aby podzielić się dobrym słowem i złożyć sobie życzenia na nadchodzące Święta Narodzenia Pańskiego. A potem… zasiedliśmy do przygotowanych smakołyków! Było pysznie! Dziękujemy serdecznie wszystkim za współtworzenie Inicjatywy muzycznej Wrocław Wielbi! A przede wszystkim Panu Bogu, że nas wciąż gromadzi i nam błogosławi. Niech Nowy Rok obfituje w Bożą łaskę, abyśmy byli gotowi spełnić marzenia Bożego Serca! Mamy kilka ujęć z tego spotkania 🙂

P.s. Do zobaczenia na najbliższej próbie, 2 stycznia o godz. 19.00 !

Kontynuuj czytanie „Spotkanie opłatkowe WW, 9.12.2016”

Chcemy więcej! 9-10.12.2016

Za nami niezwykły czas modlitwy i wołania o Ducha Świętego. W dniach 9-10 grudnia na zaproszenie wspólnoty Michael, Marcin Zieliński, lider wspólnoty Głos Pana w Skierniewicach, poprowadził Seminarium Uzdrowienia w kościele pw. św. Michała Archanioła. Wrocław Wielbi posługiwało muzycznie podczas sobotnich modlitw. Kto był ten wie i może zaświadczyć, że Duch Święty wzywany z głębi serc i gardeł, usłyszał nas i każdemu udzielił według jego pragnienia. A chcemy więcej! Zapraszamy wszystkich spragnionych Bożej Obecności, aby dołączyć do naszej inicjatywy! Poniżej kilka zdjęć autorstwa Krzysztofa Trojanowskiego. Kontynuuj czytanie „Chcemy więcej! 9-10.12.2016”

Seminarium Uzdrowienia 9-10.12.2016

Już w najbliższy weekend niezwykłe wydarzenie! Marcin Zieliński poprowadzi Seminarium Uzdrowienia. Warto być! W sobotę Wrocław Wielbi będzie posługiwać muzycznie. Wstęp wolny, bez konieczności zgłoszeń. Zapraszamy serdecznie! Poniżej plan Seminarium oraz wywiad z Marcinem. Poznajcie tego niezwykłego Bożego człowieka! Kontynuuj czytanie „Seminarium Uzdrowienia 9-10.12.2016”

Uwielbijmy Chrystusa Króla

Zbliża się bezprecedensowe wydarzenie w dziedzinie duchowości naszej Ojczyzny w 1050 rocznicę chrztu Polski! Wybór i ogłoszenie Chrystusa Królem i Panem, co więcej- każdy jest zaproszony, aby uczynić taki akt wiary osobiście. 19 listopada w parafii Chrystusa Króla we Wrocławiu poprowadzimy Wielbienie w wigilię tego wydarzenia. Zapraszamy serdecznie!

 

 

WROCŁAW WIELBIŁ na Piasku

W poniedziałek 31 października spotkaliśmy się w kościele NMP na Piasku, aby wspólnie ze Wszystkimi Świętymi uwielbiać Boga podczas trzeciej edycji Holy Wins. Po uroczystej Mszy Świętej odbyło się Wielbienie, w Najświętszym Sakramencie był z nami Pan Jezus, a na ołtarzu stanęły także relikwie bł. Karoliny Kózkówny. Dziękujemy wszystkim za wspólną modlitwę. Jezus zwyciężył! 🙂  Zdjęcia z tego wydarzenia są dostępne na naszym profilu fb: HolyWins Kontynuuj czytanie „WROCŁAW WIELBIŁ na Piasku”

II Warsztaty Uwielbienia 21-23.10.2016

Za  nami II Warsztaty Uwielbienia Inicjatywy Muzycznej Wrocław Wielbi.  Czas modlitwy, radości, ale i ciężkiej pracy! Dziękujemy serdecznie wszystkim za udział, zaangażowanie i wszelką pomoc, a przede wszystkim naszym wspaniałym prowadzącym Oli Ptaszyńskiej i Poldkowi Twardowskiemu. Co najważniejsze, dziękujemy dobremu Bogu za radość wspólnego Wielbienia! Zobaczcie naszą fotorelację! Autorami zdjęć są Aleksandra Szynol, Ula Litmanowska, Krzysztof Trojanowski, Zachariasz Jędrzejczyk.

Kontynuuj czytanie „II Warsztaty Uwielbienia 21-23.10.2016”

Finał II Warsztatów Uwielbienia

Już za chwilkę rozpoczniemy II Warsztaty Uwielbienia, które po raz drugi poprowadzi dla nas  Poldek Twardowski oraz Ola Ptaszyńska. Przed nami moc muzycznych wrażeń i co najważniejsze: modlitwy przez uwielbienie. Oj, będzie się działo!

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą mieć udział w tym pięknym wydarzeniu na finał II Warsztatów Uwielbienia! Kontynuuj czytanie „Finał II Warsztatów Uwielbienia”

x