Odpust u naszego patrona

kosciol1Dzisiaj przeżywaliśmy odpust św. Michała Archanioła. Jest takie miejsce we Wrocławiu, gdzie możesz przyjść i doświadczyc rozerwania więzów i kajdan, które ci diabeł zakłada. To kościół, w którym chcemy uwielbiać Boga.

Św. Jan Paweł II pisał tak: Jedną z najważniejszych potrzeb jest obrona od tego zła, które nazywamy szatanem. To zło nie jest już tylko brakiem czegoś, ale jest skutecznie działającą siłą, żywą duchową istotą, moralnie zdeprawowaną i deprawującą innych. To przerażająca rzeczywistość, tajemnicza i pełna grozy.

Uwielbienie jest potężnym egzorcyzmem.

Msza Święta i koncert

Baranek.smallZwieńczeniem naszych warsztatów muzycznych będzie uczestnictwo i animacja mszy św. w niedzielę 18 października 2015 o godzinie 19.15 oraz wspólne uwielbienie Boga. Już dzisiaj wszystkich zapraszamy. Zaproście wasze Rodziny, wspólnoty i przyjaciół.

Ruszają zapisy na warsztaty Uwielbieniowe

worship_with_usW dniach 17-18 października 2015 r.odbędą się 1-sze Warsztaty Uwielbienia organizowane przez Inicjatywę Muzyczną WROCŁAW WIELBI. Do udziału zapraszamy zarówno wokalistów jak i instrumentalistów, amatorów i profesjonalistów – wszystkich, którzy chcą wielbić Pana przy pomocy muzyki.

Ruszyły już zapisy. Zapraszamy do wypełnienia formularza i zapoznania się ze szczegółami warsztatów.

Już wkrótce opublikujemy pełny program, wraz z konferencjami i modlitwą.

Serdecznie zapraszamy!

Warsztaty muzyczne 17 – 18 października 2015

Drodzy, serdecznie zapraszamy Was do wzięcia udziału w warsztatach muzyki uwielbieniowej Inicjatywy muzycznej WROCŁAW WIELBI, która zrodziła się we wspólnocie Odnowy w Duchu Św. MICHAEL,  przy ulicy Bolesława Prusa 78 we Wrocławiu.

Znajdziecie nas także na profilu https://www.facebook.com/Inicjatywa-muzyczna-WROC%C5%81AW-WIELBI-935961236428035/timeline/

Już wkrótce więcej informacji. Bookujcie termin. Zapraszamy!!!

x