Kalendarz

Z radością informujemy, że na stronie http://wroclawwielbi.pl pojawiła się zakładka z kalendarzem, w którym na bieżąco podawane będą kolejne terminy i miejsca prób oraz wspólnych uwielbień!

Kalendarz

Kalendarz można zasubskrybować do programu Google Calendar za pomocą przycisku znajdującego się w prawym, dolnym rogu lub wklejając w odpowiednie pole używanego przez siebie programu (np. Outlook, Thunderbird, Kalendarz Microsoft itd.) poniższy link.

https://www.google.com/calendar/ical/ubai5p45i85fmi5gs8gugjvrh0%40group.calendar.google.com/public/basic.ics

Odpust u naszego patrona

kosciol1Dzisiaj przeżywaliśmy odpust św. Michała Archanioła. Jest takie miejsce we Wrocławiu, gdzie możesz przyjść i doświadczyc rozerwania więzów i kajdan, które ci diabeł zakłada. To kościół, w którym chcemy uwielbiać Boga.

Św. Jan Paweł II pisał tak: Jedną z najważniejszych potrzeb jest obrona od tego zła, które nazywamy szatanem. To zło nie jest już tylko brakiem czegoś, ale jest skutecznie działającą siłą, żywą duchową istotą, moralnie zdeprawowaną i deprawującą innych. To przerażająca rzeczywistość, tajemnicza i pełna grozy.

Uwielbienie jest potężnym egzorcyzmem.

Msza Święta i koncert

Baranek.smallZwieńczeniem naszych warsztatów muzycznych będzie uczestnictwo i animacja mszy św. w niedzielę 18 października 2015 o godzinie 19.15 oraz wspólne uwielbienie Boga. Już dzisiaj wszystkich zapraszamy. Zaproście wasze Rodziny, wspólnoty i przyjaciół.

x