Listopadowe Uwielbienie

wwListopadowe Uwielbienie miało miejsce dnia 22 listopada 2015 u św. Michała Archanioła we Wrocławiu. Uczciliśmy przez śpiew także partonkę muzyki kościelnej św. Cecylię. Jednak najważniejszy jest dla nas Jezus, którego intronizujemy jako Króla naszych serc.

Już dzisiaj zapraszamy na GRUDNIOWE UWIELBIENIE, jako dziękczynienie za rekolekcje ewangelizacyjne w hali Orbita, dnia 13 grudnia, o godz. 19,00, do parafii św. Józefa przy ul. Ołbińskiej 1 we Wrocławiu. Serdecznie zapraszamy na wspólne wielbienie Pana.

Kontynuuj czytanie „Listopadowe Uwielbienie”

Kalendarz

Z radością informujemy, że na stronie http://wroclawwielbi.pl pojawiła się zakładka z kalendarzem, w którym na bieżąco podawane będą kolejne terminy i miejsca prób oraz wspólnych uwielbień!

Kalendarz

Kalendarz można zasubskrybować do programu Google Calendar za pomocą przycisku znajdującego się w prawym, dolnym rogu lub wklejając w odpowiednie pole używanego przez siebie programu (np. Outlook, Thunderbird, Kalendarz Microsoft itd.) poniższy link.

https://www.google.com/calendar/ical/ubai5p45i85fmi5gs8gugjvrh0%40group.calendar.google.com/public/basic.ics

Odpust u naszego patrona

kosciol1Dzisiaj przeżywaliśmy odpust św. Michała Archanioła. Jest takie miejsce we Wrocławiu, gdzie możesz przyjść i doświadczyc rozerwania więzów i kajdan, które ci diabeł zakłada. To kościół, w którym chcemy uwielbiać Boga.

Św. Jan Paweł II pisał tak: Jedną z najważniejszych potrzeb jest obrona od tego zła, które nazywamy szatanem. To zło nie jest już tylko brakiem czegoś, ale jest skutecznie działającą siłą, żywą duchową istotą, moralnie zdeprawowaną i deprawującą innych. To przerażająca rzeczywistość, tajemnicza i pełna grozy.

Uwielbienie jest potężnym egzorcyzmem.

x