Wrocław Wielbi w Radiu Rodzina

Mówią o nas! 18 lipca Przedstawiciele WW podczas rozmowy z Basią Misiewicz w Radiu Rodzina opowiedzieli o Inicjatywie Muzycznej Wrocław Wielbi, o jej początkach oraz tym co jest jej sercem. Zaprosili również wszystkich Wrocławian oraz gości z zagranicy przybyłych na ŚDM, na sobotnie Wielbienie na Ostrowie Tumskim. Zapraszamy do słuchania! http://www.radiorodzina.pl/wiadomosci/15028/#.V46MroKKBPE.facebook

 

Wielbienie na Grunwaldzie

18 czerwca w Kościele Najświętszego Serca Jezusowego na pl. Grunwaldzkim 3 mogliśmy po raz kolejny wspólnie wielbić Chrystusa! Stało się to na zaproszenie Salezjanów, za co bardzo serdecznie dziękujemy. Dziękujemy także Siostrom MB Miłosierdzia za pomoc w przygotowaniu tego modlitewnego wieczoru. Zapraszamy do oglądania zdjęć! Autorami są Rafał Wronowski i Marcin Gocha. Kontynuuj czytanie „Wielbienie na Grunwaldzie”

Mała Arabka na próbie Wrocław Wielbi

Na poniedziałkowej próbie Wrocław Wielbi mieliśmy niezwykłego Gościa.
Były z nami relikwie Świętej Marii od Jezusa Ukrzyżowanego, znanej też jako Mała Arabka. Jest to palestyńska karmelitanka, mistyczka i stygmatyczka. Warto zapoznać się z niezwykłą historią jej życia http://stacja7.pl/swieci/mala-arabka-male-nic/.

Kontynuuj czytanie „Mała Arabka na próbie Wrocław Wielbi”

Najbliższa próba 30 maja

Przypominamy, że dziś (16.05.2016) NIE MA PRÓBY!

Za tydzień (22-23.05.2016) kilkuosobowa reprezentacja Wrocław Wielbi będzie posługiwać na Rekolekcjach dla Obcokrajowców. https://www.facebook.com/events/950665848385409/

Kolejna próba odbędzie się 30.05.2016 o godzinie 19:00 w Auli Saleziańskiego Domu Młodzieżowego, ul. B.Prusa 78. Będziemy przygotowywać się do kolejnego WIELBIENIA, które odbędzie się 18 czerwca, w Kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa na pl. Grunwaldzkim 3.

Jeśli chcesz otrzymywać szczegółowe informacje o próbach zapraszamy do wysłania maila na kontakt@wroclawwielbi.pl.

Zapraszamy serdecznie!

Kolejna próba

Serdecznie zapraszamy na kolejną próbę w poniedziałek 9.05.2016 w auli Salezjańskiego Domu Młodzieżowego na ul. Prusa 78.
Instrumentalistów zapraszamy na godzinę 17:30, zaś chór na godzinę 19:00.
Będziemy się przygotowywać do kolejnego wielbienia, które odbędzie się w Wigilię Zesłania Ducha Świętego w parafii św. Michała Archanioła o godzinie 20:00. Do zobaczenia!

Maria Vadia i Wrocław Wielbi

WW MARIA VADIA SW dniach 20-21 lutego 2016 odbyły się Rekolekcje charyzmatyczne, podczas których Słowo Boże i świadectwo głosiła Maria Vadia. Mieliśmy radość wspólnego uwielbienia, oddanie Bogu należnej chwały i czci oraz szczególnie modliliśmy się za Inicjatywę Muzyczną Wrocław Wielbi i dzieło ewangelizacji naszego miasta. Dziękujemy Wspólnocie Podwyższenia Krzyża Świętego ze Smolca za zaproszenie oraz ARMII DZIECI  za pomoc i wspólną modlitwę.

Galeria zdjęć dostępna tutaj.

ps. najbliższa próba muzyczna – 28 lutego, godz. 19.00 na Prusa 78.

x