Wielbienie z Maryją Królową na Jasnej Górze

My już w gotowości! A Ty?

Zostaliśmy zaproszeni przez Poldka Twardowskiego, aby 13 maja na Jasnej Górze wspólnie z nim i muzykami Poznańskiego Wielbienia, uwielbić Boga wraz z Maryją, Królową Polski w 100. rocznicę objawień Matki Bożej w Fatimie. Nie może Cię zabraknąć w tym dniu,  w tym miejscu tak ważnym dla Polaków! Zabierz ze sobą różę! Więcej informacji i program dostępny jest na stronie wydarzenia: http://wielbieniezmaryja.pl

Warsztaty prorockie w Michaelu

W najbliższy wtorek 25 kwietnia o godz. 17.00 wielbimy– przyjdźcie się z nami pomodlić! W kościele św. Michała Archanioła odbędą się wyjątkowe warsztaty dotyczące daru proroctwa i umiejętności posługiwania nim: „ Rozwój posługi proroczej i posługującego”.
Poprowadzi je Krzysztof Sowiński, który doświadczył w historii swojego życia wyzwalającej mocy i miłości Boga, a na co dzień posługuje jako lider uwielbienia we wspólnocie Głos Pana w Skierniewicach.

Zaproście znajomych ze wspólnot, bądźcie z nami!

Wrocław Wielbi za kratami 08.04.2017

Jestem tego pewien, nic nie odłączy nas, od miłości Twojej Panie!”

Jak pięknie wybrzmiały te słowa wyśpiewane 8 kwietnia podczas Wielbienia w Zakładzie Karnym przy. ul. Fiołkowej! Bardzo cieszymy się ze spotkania z osadzonymi tam Więźniami oraz z tego, że mogliśmy wspólnie uwielbiać Boga. Był to wyjątkowy czas. Poniżej kilka zdjęć autorstwa Piotra Gnyszki.  Kontynuuj czytanie „Wrocław Wielbi za kratami 08.04.2017”

Wielbienie w Zakładzie Karnym

Już w najbliższą sobotę 8.04.2017 przed nami wyjątkowe spotkanie! Zostaliśmy zaproszeni do poprowadzenia modlitwy uwielbienia w Zakładzie Karnym przy ul. Fiołkowej we Wrocławiu. Po wielbieniu będziemy również posługiwać podczas wspólnej Mszy Świętej. Prosimy o modlitwę za nas oraz w intencji Osadzonych w tym zakładzie, o otwartość serc i moc Ducha Świętego, aby objawiła się Boża Chwała!

Jesteśmy mądrzejsi! :)

Za nami Seminarium rozeznawania duchów i woli Bożej według reguł św. Ignacego z Loyoli! Ks. Robert Gajewski SDB, który w dniach 23- 24 lutego głosił konferencje, zasypał nas dużą dawką konkretnej wiedzy. Wrocław Wielbi we współpracy z diakonią muzyczną wspólnoty Michael posługiwało podczas modlitwy, adoracji Najświętszego Sakramentu i Mszy Świętych. To był bardzo dobry czas. Niech Pan Bóg będzie uwielbiony. Poniżej znajdziecie kilka zdjęć z tego wydarzenia (autor M. Gocha) 🙂 Kontynuuj czytanie „Jesteśmy mądrzejsi! :)”

Seminarium weekendowe 24-25 lutego 2017

Zapraszamy serdecznie do udziału w weekendowym Seminarium dotyczącym rozeznawania duchów i woli Bożej. Gościem specjalnym, zaproszonym do poprowadzenia konferencji jest ks. Robert Gajewski SDB. Wstęp na to wydarzenie jest wolny. Zaproście znajomych i  przyjdźcie. Wrocław Wielbi oraz diakonia muzyczna Wspólnoty Michael będą posługiwały podczas tych dwóch dni.

Poniżej plan Seminarium.

Kontynuuj czytanie „Seminarium weekendowe 24-25 lutego 2017”

Dziękczynienie za Złoty Jubileusz, 18.02.2017

W sobotę, 18 lutego, posługą podczas Mszy św o godz 10.00 w kościele NMP na Piasku włączyliśmy się w obchody Złotego Jubileuszu Odnowy w Duchu Świętym. Mimo przeszywającego zimna wiele serc włączyło się w gorące uwielbienie! Nawet rozstrajające się instrumenty nas nie powstrzymały 🙂 Dziękujemy wszystkim za obecność i wspólną modlitwę!

Poniżej kilka zdjęć autorstwa Agaty Combik, z Gościa Niedzielnego. Kontynuuj czytanie „Dziękczynienie za Złoty Jubileusz, 18.02.2017”

Spotkanie opłatkowe WW, 9.12.2016

W dniu 9 grudnia, pełni radości po wydarzeniach Seminarium Uzdrowienia, członkowie naszej inicjatywy spotkali się w auli Gimnazjum na Spotkaniu Opłatkowym. Po wspólnej modlitwie, był czas aby podzielić się dobrym słowem i złożyć sobie życzenia na nadchodzące Święta Narodzenia Pańskiego. A potem… zasiedliśmy do przygotowanych smakołyków! Było pysznie! Dziękujemy serdecznie wszystkim za współtworzenie Inicjatywy muzycznej Wrocław Wielbi! A przede wszystkim Panu Bogu, że nas wciąż gromadzi i nam błogosławi. Niech Nowy Rok obfituje w Bożą łaskę, abyśmy byli gotowi spełnić marzenia Bożego Serca! Mamy kilka ujęć z tego spotkania 🙂

P.s. Do zobaczenia na najbliższej próbie, 2 stycznia o godz. 19.00 !

Kontynuuj czytanie „Spotkanie opłatkowe WW, 9.12.2016”

Chcemy więcej! 9-10.12.2016

Za nami niezwykły czas modlitwy i wołania o Ducha Świętego. W dniach 9-10 grudnia na zaproszenie wspólnoty Michael, Marcin Zieliński, lider wspólnoty Głos Pana w Skierniewicach, poprowadził Seminarium Uzdrowienia w kościele pw. św. Michała Archanioła. Wrocław Wielbi posługiwało muzycznie podczas sobotnich modlitw. Kto był ten wie i może zaświadczyć, że Duch Święty wzywany z głębi serc i gardeł, usłyszał nas i każdemu udzielił według jego pragnienia. A chcemy więcej! Zapraszamy wszystkich spragnionych Bożej Obecności, aby dołączyć do naszej inicjatywy! Poniżej kilka zdjęć autorstwa Krzysztofa Trojanowskiego. Kontynuuj czytanie „Chcemy więcej! 9-10.12.2016”

x