Wyzwania na przyszłość

Drodzy, myślimy już o nowych wyzwaniach, które Pan przygotował dla nas w kolejnym roku akademickim.

Powspominajmy jednak to, czego doświadczyliśmy podczas koncertu Wniebogłosy! Czekamy na wielkie rzeczy od Ducha Św. Bardzo tęsknimy za Panem i oczekujemy kolejnego Wielbienia, kiedy Pan nas zgromadzi.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z koncertu. Link poniżej!

Kontynuuj czytanie „Wyzwania na przyszłość”

WnieboGłosy! 15 czerwca 2017

Wielka radość jest w naszych sercach, ponieważ w Boże Ciało, 15 czerwca na pl. Wolności we Wrocławiu, wraz z licznie zgromadzonymi ludźmi, wznieśliśmy nasze głosy do NIEBA w radosnym uwielbieniu! Dziękowaliśmy Bogu za Jego obecność pośród nas w Eucharystii oraz wspominaliśmy wydarzenia związane z Kongresem Eucharystycznym, podczas którego w 1997 roku we Wrocławiu gościł św. Jan Paweł II.

Poniżej kilka wspaniałych zdjęcia autorstwa Anny Gocał oraz ks. Jerzego Babiaka.

Więcej na http://www.wnieboglosy.wroclaw.pl/

Zobaczcie sami jak było! Kontynuuj czytanie „WnieboGłosy! 15 czerwca 2017”

Uwielbiamy w Boże Ciało!

Zapraszamy  WAS serdecznie 15 czerwca na pl. Wolności, gdzie w godzinach wieczornych spotkamy się, aby wspólnie wielbić i radować się Bożą obecnością! Przed nami niezwykłe muzyczne wydarzenie- koncert WnieboGłosy, który odbędzie się w 20-lecie Kongresu Eucharystycznego.

Chcemy w tym niezwykłym dniu, wraz z innymi miastami, gdzie odbywają się koncerty uwielbienia, wznieść głos do nieba w radosnym świętowaniu, dziękując dobremu Bogu za dar wolności i za świętego Jana Pawła II, który w 1997 roku gościł we Wrocławiu.

Więcej informacji o koncercie  tutaj: www.wnieboglosy.wroclaw.pl

Wydarzenie na Fb: Wniebogłosy

Zapraszamy Was serdecznie, weźcie swoje rodziny, znajomych i nieznajomych!

Do zobaczenia!

Nabierzmy Ducha!

Już 28 maja w Hali Orbita przy ul. Wejherowskiej razem z o. Johnem Bashoborą, będziemy wielbić Boga i świętować Złoty Jubileusz Katolickiej Odnowy Charyzmatycznej. Powodów do świętowania jest ogrom. W tym roku mija tez 20 lat od 46 Międzynarodowego Kongresu Eucharystycznego, który odbył się we Wrocławiu.

Zostaliśmy zaproszeni do wspólnej posługi podczas tego niezwykłego spotkania wraz z Poldkiem Twardowskim i muzykami Poznańskiego Wielbienia.

Bardzo cieszymy się na to Wielbienie.

Więcej info tutaj: http://nabierzcieducha.pl/

Bądźcie z nami !

Wielbienie z Maryją Królową na Jasnej Górze

My już w gotowości! A Ty?

Zostaliśmy zaproszeni przez Poldka Twardowskiego, aby 13 maja na Jasnej Górze wspólnie z nim i muzykami Poznańskiego Wielbienia, uwielbić Boga wraz z Maryją, Królową Polski w 100. rocznicę objawień Matki Bożej w Fatimie. Nie może Cię zabraknąć w tym dniu,  w tym miejscu tak ważnym dla Polaków! Zabierz ze sobą różę! Więcej informacji i program dostępny jest na stronie wydarzenia: http://wielbieniezmaryja.pl

Warsztaty prorockie w Michaelu

W najbliższy wtorek 25 kwietnia o godz. 17.00 wielbimy– przyjdźcie się z nami pomodlić! W kościele św. Michała Archanioła odbędą się wyjątkowe warsztaty dotyczące daru proroctwa i umiejętności posługiwania nim: „ Rozwój posługi proroczej i posługującego”.
Poprowadzi je Krzysztof Sowiński, który doświadczył w historii swojego życia wyzwalającej mocy i miłości Boga, a na co dzień posługuje jako lider uwielbienia we wspólnocie Głos Pana w Skierniewicach.

Zaproście znajomych ze wspólnot, bądźcie z nami!

Wrocław Wielbi za kratami 08.04.2017

Jestem tego pewien, nic nie odłączy nas, od miłości Twojej Panie!”

Jak pięknie wybrzmiały te słowa wyśpiewane 8 kwietnia podczas Wielbienia w Zakładzie Karnym przy. ul. Fiołkowej! Bardzo cieszymy się ze spotkania z osadzonymi tam Więźniami oraz z tego, że mogliśmy wspólnie uwielbiać Boga. Był to wyjątkowy czas. Poniżej kilka zdjęć autorstwa Piotra Gnyszki.  Kontynuuj czytanie „Wrocław Wielbi za kratami 08.04.2017”

Wielbienie w Zakładzie Karnym

Już w najbliższą sobotę 8.04.2017 przed nami wyjątkowe spotkanie! Zostaliśmy zaproszeni do poprowadzenia modlitwy uwielbienia w Zakładzie Karnym przy ul. Fiołkowej we Wrocławiu. Po wielbieniu będziemy również posługiwać podczas wspólnej Mszy Świętej. Prosimy o modlitwę za nas oraz w intencji Osadzonych w tym zakładzie, o otwartość serc i moc Ducha Świętego, aby objawiła się Boża Chwała!

x