Maj obfituje w dobro !

Maj obfituje w dobro !  

W krótkim odstępie czasu, 13 oraz 28 maja, mieliśmy możliwość posługiwać podczas dwóch ważnych wydarzeń. 

Poniżej więcej informacji oraz zdjęć. Zapraszamy do lektury! 

13 maja, 20-osobową reprezentacją naszej Inicjatywy, jako chór dołączyliśmy do Wielbienia na Jasnej Górze, gdzie wraz z Poldkiem Twardowskim, jego zespołem i chórem zwołanym z całej Polski świętowaliśmy 100 rocznicę Objawień Fatimskich oraz 300- lecie koronacji Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej.

Było to dla nas głębokim duchowym doświadczeniem bliskości Maryi i czasem ponownego zawierzenia się Jej opiece.

O godz. 14 rozpoczęliśmy modlitwę różańcową, którą poprowadził niezastąpiony Jan Budziaszek. Każdą tajemnicę rozważaliśmy wykonując niezwykle pięknie zaaranżowane utwory z udziałem orkiestry. Następnie uczestniczyliśmy w uroczystej Mszy świętej, po której wielbiliśmy Boga w Trójcy Jedynego wraz z Maryją Królową. Zapis całego wydarzenia jest dostępny tutaj : https://www.youtube.com/watch?v=JU01LLozEc0 

Na profilu Fb Poznańskiego Wielbienia można obejrzeć zdjęcia udostępnione przez Biuro prasowe Jasnej Góry: https://www.facebook.com/wielbienie/?fref=ts

A poniżej kilka naszych zdjęć 🙂

 

 

 

Kolejnym wydarzeniem, w którym uczestniczyliśmy, były rekolekcje Nabierzcie Ducha z udziałem o. Johna Bashobory, które odbyły się 28 maja we wrocławskiej Hali Orbita.

Ponownie naszymi skromnymi siłami wsparliśmy Poldka Twardowskiego i jego muzyków podczas muzycznej posługi w tym dniu. Dziękujemy za wspólną modlitwę!

Relacja zdjęciowa i reportaż dostępne są tutaj:

http://wroclaw.gosc.pl/doc/3928452.O-John-B-Bashobora-o-Odnowie-w-Duchu-Swietym

Niech Pan Bóg będzie uwielbiony, Ten, który w swej niepojętej dobroci pozostaje z nami, aż do skończenia świata!

 

x