Chór wNieboGłosy- trwa nabór!

🎶 Serdecznie zapraszamy do współtworzenia Chóru, który w Boże Ciało razem z Zespołem i Orkiestrą wystąpi na scenie podczas wydarzenia wNieboGłosy!🎷🎸🎙 Aby zestroić serca i ducha, jeszcze przed koncertem zapraszamy na otwarte warsztaty muzyczne, które odbędą się w czerwcu (szczegóły w formularzu zgłoszeniowym). Zaplanuj już dziś ten dobry czas! 😇
Bądźcie razem z nami.
FORMULARZ: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSecqKQZwi1hqYUlDb…/viewform 🥰

wNieboGłosy 2018

Już po raz drugi w Boże Ciało, 31 maja, na pl. Wolności, zabrzmią radośnie wNieboGłosy! Wraz z Archidiecezją Wrocławską, fundacją Młodzi Młodym oraz wrocławskimi wspólnotami katolickimi zapraszamy na ten wyjątkowy koncert!

Dołącz do chóru wNieboGłosy! Bądź zgłoś się jako wolontariusz! Czekamy na Ciebie 🙂

Wszelkie informacje dostępne są TUTAJ.

Do zobaczenia!

 

Hej kolęda, kolęda!

Kto czuje niedosyt lub po prostu nie miał okazji pokolędować zapraszamy już w niedzielę 28.01. do parafii Najświętszego Serca Jezusa, pl. Grunwaldzki 3! Startujemy o 16.30, a zaraz potem, o godz. 18.00 odbędzie się parafialna Msza Święta.

Zaśpiewajmy Jezusowi!

Wielbienie na szczycie 21.01.2018

W niedzielę 21.01.2018, na zaproszenie ks. Ryszarda Staszaka, mogliśmy uwielbić Boga na szczycie Ślęży w kościele Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny, pośród mistycznych okoliczności zimowej aury.

O godz. 14.00 odbyła się Msza Święta, po której zagraliśmy kilka kolęd i pieśni uwielbieniowych. Mimo mrozu we wspólną modlitwę włączyło się miłe grono turystów.

Dziękujemy wszystkim przybyłym oraz członkom WW ! Zobaczcie jak było! Kontynuuj czytanie „Wielbienie na szczycie 21.01.2018”

Dzień Jedności- tak było!

25 listopada posługiwaliśmy podczas Dnia Jedności Odnowy w Duchu Świętym Archidiecezji Wrocławskiej.

Dziękujemy wszystkim zgromadzonym oraz członkom Wrocław Wielbi za wspólną modlitwę i śpiew, którym oddawaliśmy chwałę Bogu.

Poniżej kilka ekspresyjnych zdjęć autorstwa Izabelli Wądołowskiej. 🙂 Dziękujemy!

Relacja zdjęciowa z całego wydarzenia tutaj: Zdjęcia

Kontynuuj czytanie „Dzień Jedności- tak było!”

WnieboGłosy! 15 czerwca 2017

Wielka radość jest w naszych sercach, ponieważ w Boże Ciało, 15 czerwca na pl. Wolności we Wrocławiu, wraz z licznie zgromadzonymi ludźmi, wznieśliśmy nasze głosy do NIEBA w radosnym uwielbieniu! Dziękowaliśmy Bogu za Jego obecność pośród nas w Eucharystii oraz wspominaliśmy wydarzenia związane z Kongresem Eucharystycznym, podczas którego w 1997 roku we Wrocławiu gościł św. Jan Paweł II.

Poniżej kilka wspaniałych zdjęcia autorstwa Anny Gocał oraz ks. Jerzego Babiaka.

Więcej na http://www.wnieboglosy.wroclaw.pl/

Zobaczcie sami jak było! Kontynuuj czytanie „WnieboGłosy! 15 czerwca 2017”

Uwielbiamy w Boże Ciało!

Zapraszamy  WAS serdecznie 15 czerwca na pl. Wolności, gdzie w godzinach wieczornych spotkamy się, aby wspólnie wielbić i radować się Bożą obecnością! Przed nami niezwykłe muzyczne wydarzenie- koncert WnieboGłosy, który odbędzie się w 20-lecie Kongresu Eucharystycznego.

Chcemy w tym niezwykłym dniu, wraz z innymi miastami, gdzie odbywają się koncerty uwielbienia, wznieść głos do nieba w radosnym świętowaniu, dziękując dobremu Bogu za dar wolności i za świętego Jana Pawła II, który w 1997 roku gościł we Wrocławiu.

Więcej informacji o koncercie  tutaj: www.wnieboglosy.wroclaw.pl

Wydarzenie na Fb: Wniebogłosy

Zapraszamy Was serdecznie, weźcie swoje rodziny, znajomych i nieznajomych!

Do zobaczenia!

x